Opravy riadiacich jednotiek

Po rokoch skúseností vieme opraviť rôzne poruchy riadiacich jednotiek.
Sú prípady, kedy sa riadiaca jednotka pokazí kvôli nesprávnemu návrhu u výrobcu, niekedy je poškodená vodou, niekedy vonkajším signálom, ale najviac prípadov je poškodenie neodborným zásahom. Častokrát opravujeme riadiace jednotky po domácich chiptuneroch. Je na vašom zvážení, či úpravu auta zveríte nám, alebo niekomu, kto je začiatočník a bude sa učiť na Vašom aute.

" width="300" height="" align="" stretch="0" border="0" margin_top="" margin_bottom="" link_image="" link="" target="" hover="" alt="" caption="" greyscale="" animate=""]

EGR ventily

Rovnako dokážeme vyriešťt Váš nefunkčný EGR ventil, navrhnúť ďalší postup, aby sa auto v plnej kondícii vrátilo späť na cesty.

Lambda sonda

Pri športových autách vieme zasiahnuť do funkcie lambda sondy.

Štart-stop systém

Pri novších autách je tento systém bežnou súčasťou. Sú však špeciálne prípady, kedy urobí viac škody ako úžitku. My vieme skontrolovať jeho stav a prípadne vykonať opravu.

Vírivé klapky

Vírivé klapky upravujú prívod vzduchu do spaľovacieho priestoru. Vieme vyriešiť ich nefunkčnosť.

Audi MMI

Venujeme sa aj navigáciám Audi MMI druhej a tretej generácie, resp. MMI 2G, MMI 3G, v autách ako Audi A4, A5, A6, A7, A8, Q5, Q7 atď. Vieme opraviť nefunkčný celý systém, vieme nahrať jazyk, ktorému budete rozumieť, prípadne aktivovať rôzne užitočné funkcie.